Uzman Teknik Temizleme Logar Açma, Eskişehir Teknik Temizleme

Eskişehir Tıkanıklık Açma

Uzman Teknik Temizleme, Eskişehir ve çevresinde lavabo tıkanıklığı, tuvalet, mutfak giderlerinden logar,  fabrika ve endüstriyel mutfaklar gibi büyük tıkanıklıklara kadar her tesisat sorununu ustalıkla açmaktadır.  7 gün 24 saat kesintisiz destek hattı ile tüm çağrılara cevap veren firmamız, her ihtiyacınız olduğu anda en hızlı şekilde adresinize ulaşır.

Yüksek basınçlı kanal açma makinaları kullanan Uzman Teknik Temizleme, en kolayından en zoruna her tıkanmayı kökünden çözüp atar. Klavuzlu makinemiz tesisatın içerisinde ilerleyerek tıkanıklık noktasını tespit eder. Noktayı bulduğumuzda ise buraya yüksek basınçlı su vererek tesisata zarar vermeden tıkanıklık açılır. Eski usul kırıp dökerek tesisat borularına bakma işine son veren uzman makinalarımız, Eskişehir ve çevresinde her adrese ulaşarak mobil araçlarımızla hizmetinizdedir.

Kırmadan dökmeden tıkanıklık açma konusunda uzman firmamız, 70lik pimaş borulardan fabrika ana hat giderlerine kadar her tıkanıklığa hızlı bir şekilde müdahale edebilir.

Uzman Teknik Temizleme İletişim Bilgileri

Adres: Bahçelievler Mah. İstanbul Sok. No : 66 / 7 Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Gsm: 0535 220 11 74

Görseller

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım